Hírek,infók : Csak, hogy legyen mindíg valami friss is az oldalon: |
Csak, hogy legyen mindíg valami friss is az oldalon:
edzőtök 2009.10.06. 14:13
Ebben a számunkra "sivárabb" időszakban visszatekintünk a régre, a régmúltra, felidézve sikereket és csalódásokat egyaránt:
Bár bajnokságban nem indulunk, majd mindegyik "öreg" játékosunk a mi edzéseinken kívül más csapatoknál is edz, ill. szerepet vállal.
Ám itt, Gyömrőn a női foci lekorlátozódik az edzésekre, ill. hébe-hóba edzőmeccsekre. Ezért is frissítsük emlékeinket visszaemlékezésekkel, melyek nagy részét füzetemből idézek. Kezdjük:
2007.aug.01. A 14.-mérkőzésünk, Monorierdő-Gyömrő 7+1-es felállás, 2x30 perc
A keret: Jancsik, Király, Rácz, Garamszegi, Dömök, Salánki, Kókai, Lendvai, Kalla, Verseczki N., Bukor
9-0 arányban múlta felül igen fiatal csapatunk Monorierdő gárdáját!
"Csapatunk megfelelő hozzáállással, jó, helyenként nagyon jó játékkal felőrölte a nagyon fiatal, bár nem sokkal utánunk alakult, de nagyon rutintalan hazai ellenfelét. A mezőnyfölényünket az eredmény tükrözi, a 2x30-perc játékidő félidejében 7-0-ra vezettünk, ezért a csapatot a feje tetejére állítottam, játékosaimat külömböző posztokon tesztelve, ill.taktikai elemeket próbálva. Minden játékosommal elégedett vagyok"
Gólszerzők: Kókai(3), Salánki(2), Verseczki N.(2), Király, Lendvai
|